Syndyk Marcin Krzemiński – młody kanonista kościelny ze wsi na Kujawach, który zarządza ponad połową masy upadłościowej Warszawy i okolic

Syndyk Marcin Krzemiński – Kancelaria Prawnicza Wspólnicy Malecha Krzemiński Noga

Główny egzekutor uberkasty w rejonie warszawskim

Syndyk Marcin Krzemiński to jeden z egzekutorów uberkasty. Jest związany z procederem przejmowania majątków w sytuacji ludzkiego nieszczęścia. Działa razem z żoną syndykiem Jolantą Ogorzałek Krzemińską. Nie mają nawet 40 lat i do niedawna byli kanonistami kościelnymi od kościelnych rozwodów ale okazali się przydatni dla uberkasty i tuż obok Ministerstwa Sprawiedliwości zorganizowano im kancelarię upadłościową. Jest to Kancelaria Prawnicza Wspólnicy Malecha Krzemiński Noga w skr. WMKN.

Syndyk Marcin Krzemiński - prowadzi 95 postępowań upadłościowych dla uberkasty
Syndyk Marcin Krzemiński – prowadzi 95 postępowań upadłościowych dla uberkasty

Marcin Krzemiński to specjalista od prawa kościelnego. Jako syndyk zaczynał przykładowo od takich akcji, jak sprzedaż w kilka dni ponad 1,5 tys. par butów za 4 zł z likwidowanej hurtowni pod Warszawą. Wtedy wpadł uberkaście w oko jako zdolny egzekutor, który nie zawraca sobie głowy dylematami o ludzkim nieszczęściu i jest w stanie zabrać człowiekowi wszystko z krzyżem kanonicznym w ręku. Obecnie adwokat kościelny Marcin Krzemiński przejmuje już nawet całe hotele warte 250 000 000 zł jak np. Warsaw Regent Hotel (Hyatt), który jest przejmowany pod nową siedzibę Prawa i Sprawiedliwości.

Małżeństwo Marcin Krzemiński i Jolanta Ogorzałek Krzemińska namaszczeni do przejęć majątkowych

Syndyka Marcina Krzemińskiego wspomaga żona – syndyk Jolanta Ogorzałek Krzemińska. To również specjalistka od prawa kościelnego. Syndyk Marcin Krzemiński i jego żona syndyk Jolanta Ogorzałek Krzemińska ewidentnie są ludźmi podstawionymi przez uberkastę do przejmowania majątków na obszarze Warszawy. Z tej racji mają monopol na wszystkie zyskowne postępowania upadłościowe w Warszawie. Są chyba liderami wartości przejęć majątkowych w skali całego kraju. Wyprzedają majątki upadłych firm oraz majątki osób ogłaszających upadłość konsumencką. Mają zapewne działać według schematu: zabrać, sprzedać i wypłacić. Chodzi o to by na upadłościach przeciętnych Polaków bogaciła się uberkasta.

Aktualnie przy Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy zarejestrowanych jest 107 syndyków. Według stron Ministerstwa Sprawiedliwości większość z nich prowadzi w Warszawie maksymalnie kilka spraw jednocześnie, często jedną lub dwie. Garstka prowadzi od 10 do 20 postępowań. Natomiast syndyk Marcin Krzemiński sam jeden prowadzi równocześnie aż 95 postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych !!! W samej tylko Warszawie ten młody adwokat kościelny prowadzi ich aż 76! Do tego dochodzą postępowania upadłościowe prowadzone przez jego żonę. Jolanta Ogorzałek Krzemińska prowadzi aż 53 postępowania upadłościowe w samej tylko Warszawie. Krzemińscy są przy tym stosunkowo młodzi. Mają ledwo co skończone 40 lat.

Małżeństwo Krzemińskich prowadzi łącznie w Warszawie 129 postępowań upadłościowych. W okręgu warszawskim Krzemińscy prowadzą więcej spraw upadłościowych niż ponad połowa innych syndyków razem wzięta! Często są to naprawdę ogromne upadłości jak np. upadłość firmy Cosmar i związana z tym sprzedaż Regent Warsaw Hotel (Hyatt) za 250 mln złotych. W powyższych statystykach nie uwzględniam postępowań syndyków Krzemińskich prowadzonych poza Warszawą oraz postępowań prowadzonych przez ich wspólników z Kancelarii Prawniczej Wspólnicy Malecha Krzemiński Noga – WMKN. Marek Malecha i Tomasz Noga to również syndycy. Syndyk Marek Malecha prowadzi sam 7 upadłości w Warszawie, a syndyk Tomasz Noga 19.

Według podobnego schematu Uberkasta kontroluje upadłości w całej Polsce

Syndyk Marcin Krzemiński jest na chwilę obecną najważniejszym syndykiem całej uberkasty. Absolutnie nie jest możliwe by młody kanonista kościelny ze wsi na Kujawach przyjechał sobie od tak do Warszawy i dostał z żoną do zarządzania połowę masy upadłościowej Warszawy i okolic, w tym hotele za 250 mln złotych. Prowadzi z żoną aktualnie 129 upadłości w okręgu Warszawskim, podczas gdy inni syndycy prowadzą tam po kilka spraw. Małżeństwo Krzemińskich to zdecydowanie przedstawiciele wielkiego układu.

Marcin Krzemiński i jego żona to więc niemal monopoliści upadłościowi w okręgu warszawskim. Podobnie jest to zorganizowane w innych częściach Polski. Przykładowo, podobnym monopolistą upadłościowym, namaszczonym przez uberkastę, ale na sąsiedni okręg płocki jest małżeństwo Piotr Kubera i Anna Kubera (152 postępowania). Małżeństwo Piotr Kubera i Anna Kubera prowadzą sami 80% postępowań upadłościowych w rejonie płockim.

Co ciekawe, syndyk Marcin Krzemiński wydaje się być w okręgu płockim awaryjnym syndykiem uberkasty i powierzono mu tam dodatkowo 19 postępowań. Zwykli miejscowi syndycy prowadzą tam przeciętnie 1-2 postępowania. Piotr Kubera wydaje się być z kolei awaryjnym syndykiem w rejonie działania syndyka Marcina Krzemińskiego, a więc w Warszawie. Jeżeli syndyk Marcin Krzemiński, albo ktoś z Kancelarii Prawniczej Wspólnicy Malecha Krzemiński Noga, nie może czegoś intratnego wziąć sam, to sędzia nadzwyczaj często wyznacza Piotra Kuberę z Płocka.

Wspólnicy Malecha Krzemiński Noga WMKN – kancelaria uberkasty do przejęć majątkowych.

Marcin Krzemiński i Jolanta Ogorzałek Krzemińska to absolutnie pomazańcy i potencjalnie najwięksi wyprzedawcy majątkowi w skali kraju. W okręgu warszawskim oraz płockim prowadzą łącznie 148 postępowań upadłościowych. Sami Krzemińscy nie byliby w stanie ogarnąć tak gigantycznej masy upadłościowej. Zorganizowano im więc całą kancelarię upadłościową. To właśnie Kancelaria Prawnicza Wspólnicy Malecha Krzemiński Noga – WMKN.

Ministerstwo Sprawiedliwości i kancelaria ich syndyka Marcina Krzemińskiego
Upadłościowy Trójkąt Bermudzki

Krzemińscy w kancelarii WMKN mają do pomocy 26 młodych prawników i aplikantów adwokackich wywodzących się z klanów uberkasty. Zajmują się oni realizacją poszczególnych czynności upadłościowych według poleceń syndyka Marcina Krzemińskiego i jego żony Jolanty Ogorzałek Krzemińskiej. Kancelaria Prawnicza Wspólnicy Malecha Krzemiński Noga szkoli w ten sposób młody narybek uberkasty. Ktoś musi przecież nauczyć następców zasad działania w układzie.

Sami Krzemińscy są ściśle nadzorowani z Ministerstwa Sprawiedliwości. Żeby było sprawniej Kancelaria Prawnicza Wspólnicy Malecha Krzemiński Noga – WMKN mieści się tuż obok Ministerstwa Sprawiedliwości. Szkoda, że w ogóle nie oddali im pomieszczeń w Ministerstwie Sprawiedliwości. Wtedy byłoby jeszcze łatwiej, a tak to oba budynki dzieli według wyliczeń Google Map jedna minuta drogi.

Upadłość konsumencka metodą na reaktywacje płatnika podatków do fiskusa kosztem wierzycieli

Procederowi przejmowania majątków na tzw. upadłość sprzyja pozytywne postrzeganie upadłości konsumenckich przez skarbówkę. Dla fiskusa osoba zadłużona jest mało użyteczna. Stanowi dla Państwa potencjalne obciążenie. Zwykle nie płaci podatków bo i tak ma komornika. Często pracuje „na czarno”. Państwo nic z niej nie ma. Dzięki procederowi upadłości konsumenckiej likwiduje się długi obywatela po to by z powrotem zaczął płacić podatki i inne daniny do fiskusa.

Na zachodzie to działa całkiem sprawnie ale w Polsce oczywiście upadłość konsumencka została wypaczona do granic absurdu i stała się machiną do wywłaszczania Polaków z majątków na rzecz uberkasty. Wszystko odbywa się kosztem wierzycieli upadłego. Po ogłoszeniu upadłości w zarząd majątkiem dłużnika wchodzi syndyk masy upadłościowej, który wyprzedaje wszystko co posiadał dłużnik po każdej cenie, nawet w za 1% wartości rynkowej. Wszystko okazyjnie kupują hieny uberkasty.

Amber Gold, OLT Express, SKOK Wołomin i XIX Wydział Gospodarczy Upadłościowy Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy

W moim przypadku w ogłoszenie upadłości konsumenckiej została wrobiona moja była żona, z którą posiadam wspólny niepodzielony majątek. Historia jej upadłości jest dobrym przykładem całego procederu przejmowania nieruchomości przez uberkastę. Kluczową rolę egzekutorów na usługach uberkasty odgrywają komornicy oraz syndycy. W moim przypadku współpracują ze sobą: komornik Renata Delert oraz syndyk Marcin Krzemiński z Kancelarii Prawniczej Wspólnicy Malecha Krzemiński Noga WMKN. Od strony formalnej cały proceder w okręgu warszawskim nadzoruje XIX Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy. Wydział ten jest z kolei nadzwyczaj ściśle nadzorowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Odnoszę wrażenie, że XIX Wydział Upadłościowy w Warszawie to niemalże departament Ministerstwa Sprawiedliwości.

XIX Wydział Gospodarczy Upadłościowy Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy to dawny X Wydział Gospodarczy Upadłościowy tego sądu. Rozmnożył się on przez podział na dwa wydziały upadłościowe XVIII i właśnie XIX. Według mnie celem podziału było oddzielenie upadłości związanych z mega aferami takimi jak Amber Gold OLT Express czy SKOK Wołomin od upadłości masowych tzn. konsumenckich i zwykłych gospodarczych. Upadłości takie jak SKOK Wołomin prowadzone są teraz w nieskończoność przez XVIII Wydział Upadłościowy Sądu Rejonowego m. st. Warszawy. Według mnie sprawa ta nigdy się nie zakończy albo będzie wygaszana powoli i bez rozgłosu, aby nikt jej finału głębiej nie analizował.

Pieniądze pozostałe po wspomnianych mega przekrętach wyparowały do uberkasty i celebrytów. W przypadku SKOK-u Wołomin wzięli oni je w niezabezpieczonych kredytach i teraz nie muszą niczego spłacać. Skredytowała ich rzesza biednych emerytów, którzy w SKOK-ach trzymali swoje oszczędności na czarną godzinę (podobnie jak w Amber Gold). Syndyk Lechosław Kochański, który prowadzi upadłość SKOK-u Wołomin działa tak by egzekwować co się da ale tylko od poszkodowanych emerytów niż od beneficjentów z uberkasty. Wszystko pod nadzorem właśnie Sądu Upadłościowego Warszawy.

Afera SKOK Wołomin to afera stulecia. Sporo prominentnych ludzi korzystało od tak sobie z pieniędzy zdeponowanych w SKOK Wołomin. Niewielu je zwracało. Brali kredyty bez zabezpieczeń, wykonywali dobrze płatne zlecenia dla spółek zależnych etc. Obecnie nikt tych najważniejszych beneficjentów nie rozlicza bo sprawa jest niewygodna dla uberkasty.

Na SKOK-ach gigantyczny majątek zbił chociażby senator Prawa i Sprawiedliwości Grzegorz Bierecki. Łączył funkcję prezesa Kasy Krajowej SKOK-ów i prezesa zarządu Fundacji na rzecz Polskich Związków Kredytowych. Obok tego był współwłaścicielem spółki, która wynajmowała lokale SKOK-om oraz zasiadał we władzach kilkunastu spółek zarabiających na usługach dla SKOK-ów. Jakby tego było mało, pobierał podobno 300 000 zł miesięcznego wynagrodzenia. Pan Leszek Czarnecki (Getin, GetBack) ostatnio wsypał senatora Grzegorza Biereckiego informując, że chciał u niego zdeponować 60-70 mln zł z kasy krajowej SKOK.

Z kolei piramida finansowa Amber Gold OLT Express to przekręt na prawie miliard złotych. Amber Gold OLT Express został założony na podstawione słupy, czyli młode małżeństwo Marcina Plichtę i Katarzynę Plichtę. Marcin Plichta miał wtedy 25 lat i ukończone technikum. Syndyk Marcin Krzemiński i jego żona syndyk Jolanta Ogorzałek Krzemińska nie mają nawet 40 lat i do niedawna byli tylko adwokatami kościelnymi. Specjalizowali się w rozwodach kościelnych.

Układ uberkasty w postępowaniach upadłościowych

Według polskiego prawa, sędzia w procesie upadłościowym ma pełną dowolność w wyznaczaniu syndyka. Może we wszystkich upadłościach wyznaczać nawet tego samego. Uberkasta z tego korzysta i w atrakcyjnych upadłościach wyznaczają tego syndyka, który działa na ich rzecz. Tym głównym syndykiem jest w Warszawie – syndyk Marcin Krzemiński, a wspiera go żona – syndyk Jolanta Ogorzałek Krzemińska. Prowadzą oni ponad połowę upadłości w Warszawie i okolicy, a zwykli syndycy spoza układu, w tym czasie nie mają zbyt wiele do roboty. Prowadzą sprawy, gdzie nie ma co sprzedawać lub nie otrzymują spraw w ogóle albo prawie w ogóle. Wielu syndyków, latami czeka na swoją szansę. Znam historię syndyka, który nie miał kompletnie zleceń od sędziów i poszedł pracować w innym zawodzie. Któregoś dnia wyznaczono go nagle na syndyka w procesie upadłościowym. Syndyk ten zwolnił się wtedy ze swojej dotychczasowej pracy i postanowił poprowadzić upadłość, do której go wyznaczono. Problem w tym, że sędzia w międzyczasie się rozmyślił i wziął ostatecznie syndyka z układu.

Taka sytuacja stanowi podłoże do sporej korupcji. Znana jest sprawa sędziego Sławomira B. z X Wydziału Upadłościowego Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy, który został ostatnio aresztowany za przyjęcie od jednego z syndyków 4 drogich samochodów oraz ponad 200 000 zł łapówki i to w jednej tylko sprawie upadłościowej. X Wydział Upadłościowy to obecnie XVIII i XIX Wydział Gospodarczy Upadłościowy Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy.

Sędzia Grażyna Kobuszewska Boniecka z IX Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla Warszawy Mokotowa w Warszawie

Informacje zawarte w artykule pozyskałem podczas procesu upadłościowego mojej byłej żony. Jej postępowanie upadłościowe jest dla uberkasty atrakcyjne bo w grę wchodzi sprzedaż nowoczesnego mieszkania. Upadłość mojej byłej żony ogłosił Sędzia Arkadiusz Zagrobelny znany z upadłości Amber Gold i SKOK Wołomin. Sędzia Arkadiusz Zagrobelny wyznaczył na komisarza sędzię Kamilę Wasilewską. Na syndyka wyznaczył oczywiście Marcina Krzemińskiego.

Jak wynika z postępowania upadłościowego mojej byłej żony, w cały proceder przejmowania majątków zamieszanych musi być sporo ludzi: urzędnicy różnych szczebli, sędziowie, komornicy, syndycy, referendarze, rzeczoznawcy, pracownicy sekretariatów itd. W moim przypadku zamieszana w proceder jest przykładowo sędzia Grażyna Kobuszewska Boniecka z IX Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla Warszawy Mokotowa w Warszawie. To sędzia, odpowiedzialna podobno za przepisywanie na nieżyjące osoby całych kamienic (słynna afera reprywatyzacyjna) np. z ulicy Schroegera 72 w Warszawie.

Kamienica Schroegera 72 warta 20 000 000 zł została przejęta podobno na podstawie zwykłego świstka tzn. zaświadczenia warszawskiego ratusza. Nie było aktu notarialnego i nie było decyzji o zwrocie, ale wystarczyło to sędzi Grażynie Kobuszewskiej Bonieckiej do przekazania zabytkowej kamienicy w super miejscu Warszawy. U mnie sędzia Grażyna Kobuszewska Boniecka wydała dwa absurdalne postanowienia. Oba zaskarżyłem do sądu okręgowego. Jedną sprawę już wygrałem, a druga apelacja będzie niedługo rozpatrzona.

Sędzia Grażyna Kobuszewska Boniecka ma 55 lat i posiada znaczny majątek: m.in. dom 340 m2, mieszkanie 37 m2, opłacony w całości lokal w budowie o wartości około 500 000 zł, nieruchomość 25 000 m2, akcje CD Projekt, obligacje korporacyjne za ponad 100 000 zł, obligacje skarbowe za 170 000 zł, jednostki TFI za około 100 000 zł, oszczędności w złotych i walucie obcej itd.

Biurem kancelarii syndyka Marcina Krzemińskiego oraz biurami jego innych spółek zarządza pani Anna Chaber. W IX Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego Warszawa Mokotów referendarzem jest z kolei pani Magdalena Chaber, która w moim przypadku odpowiada za absolutnie bezprawną zmianę udziałów w mojej nieruchomości z łącznej na ułamkową. Otworzyło to formalnie drogę do przejęcia tej nieruchomości. Czyżby Anna Chaber z biura syndyka Marcina Krzemińskiego miała siostrę Magdalenę Chaber na stanowisku referendarza w sądzie ds. ksiąg wieczystych?! Decyzję Magdaleny Chaber w IX Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego Warszawa Mokotów przeklepała właśnie sędzia Grażyna Kobuszewska Boniecka. Postanowienie to zaskarżyłem i zostało ono uchylone w Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Komenda Policji na Wilczej w Warszawie narzędziem do zwalczania wrogów układu

W Polsce Ministerstwo Sprawiedliwości i Prokuratura Generalna kierowane są przez tych samych ludzi. Dla mnie to jedna i ta sama instytucja. Nie ma tutaj żadnego rozdziału. Obu instytucjom przewodzi Zbigniew Ziobro.

Syndyk Jolanta Ogorzałek Krzemińska - prowadzi 53 postępowania upadłościowe dla uberkasty
Syndyk Jolanta Ogorzałek Krzemińska – prowadzi 53 postępowania upadłościowe dla uberkasty

Syndyk Marcin Krzemiński często bywa w Ministerstwie Sprawiedliwości. Jest tam niemal codziennie, jakby tam pracował. Nagłaśniając sprawy przejmowania majątków uderzyłem w interesy uberkasty. W efekcie postanowili wykorzystać podległą sobie prokuraturę by wsadzić mnie do więzienia pod byle pretekstem.

Rozpoczęło się nękanie mnie powtarzanymi wezwaniami na Komendę Policji Warszawa Śródmieście przy ulicy Wilczej w Warszawie. Komenda ta znana jest w całej Polsce z przesłuchań na zlecenie aparatu władzy Prawa i Sprawiedliwości. Obecnie wzywają mnie i przesłuchują formalnie z powiadomień Marcina Krzemińskiego. Jestem przesłuchiwany niby w kontekście jakiś dziwnych paragrafów, a w zasadzie przesłuchanie prowadzi do pytań o stronę Uberkasta.pl i zawarte tu treści. Ewidentnie chcą mnie zastraszyć bym to usunął z sieci, ale ja się nie dam. Myślę jednak, że w końcu spreparują na mnie jakieś zarzuty by mnie przymknąć. Wymyślą jakąś bzdurę, do której nie trzeba dowodów np. obraza urzędnika albo nękanie telefonami itp. itd. Dzięki temu uniemożliwią mi dalsze pisanie o nich.

Chciałbym przestrzec każdego żeby unikał wikłania się w postępowania z udziałem syndyka Marcina Krzemińskiego lub jego żony Jolanty Ogorzałek Krzemińskiej. Jakikolwiek opór może się dla niego zakończyć ciąganiem po komisariatach i sądach karnych. Mnie nawet nie wolno zadzwonić do syndyka Marcina Krzemińskiego. Jestem wierzycielem w sprawie, którą prowadzi a nie wolno mi do niego, ani do jego kancelarii nigdy dzwonić. Mam zakazane. Jeżeli zadzwonię to momentalnie mam wezwanie na komisariat na Wilczej. Gdzie są moje prawa jako wierzyciela w postępowaniu upadłościowym!

Etapy procederu przejmowania nieruchomości małżeńskich przez uberkastę

W ramach podsumowania, przedstawiam poniżej etapy procederu przejmowania nieruchomości przez uberkastę w przypadku rozwodu małżeństwa posiadającego dzieci:

 1. W sytuacji małżeńskiego konfliktu adwokat uberkasty wskazuje matce dzieci art. 26 § 2 KC i matka wyprowadza się z dziećmi z małżeńskiego mieszkania.
 2. Sędzia uberkasty ( np. sędzia Małgorzata Sachajczuk Puławska ) ustala ojcu dzieci nadmierne alimenty i jednocześnie wręcza matce tytuł egzekucyjny dla komornika.
 3. Komornik uberkasty ( np. komornik Renata Delert ) wszczyna egzekucję zanim jeszcze ojciec dzieci dowie się o obowiązku alimentacyjnym.
 4. Ojciec dzieci płaci nadmierne alimenty jedynie częściowo, a komornik uberkasty pompuje dług doliczając do tego koszty, prowizje, opłaty, grzywny, odsetki itp.
 5. Referendarz uberkasty ( np. referendarz Magdalena Chaber ) dokonuje w księdze wieczystej małżeńskiego mieszkania nieuprawnionej modyfikacji udziałów z 1/1 na 1/2.
 6. Komornik wszczyna egzekucję z połowy mieszkania należącej do dłużnika alimentacyjnego nie informując go o tym fakcie.
 7. Zaskarżenia egzekucji giną w sekretariatach sądowych.
 8. Była żona dłużnika, za namową komornika, wnioskuje o upadłość konsumencką.
 9. Sędzia uberkasty ( np. sędzia Arkadiusz Zagrobelny ) w przeciągu jednego dnia przyklepuje upadłość i zleca komisarzowi uberkasty ( np. sędzi Kamili Wasilewskiej ) i syndykowi uberkasty Marcinowi Krzemińskiemu szybkie przejęcie mieszkania
 10. Syndyk i komisarz zaliczają połowę mieszkania należącą do upadłej do masy upadłościowej.
 11. Wnioski procesowe byłego męża upadłej są ignorowane w sekretariacie XIX Wydziału Gospodarczego Upadłościowego.
 12. Rzeczoznawca układu ( np. Zbigniew Marczyk lub Kiejstut Pacowski ) nie oglądając nawet mieszkania preparuje jego operat szacunkowy z zaniżoną wyceną.
 13. Komornik z syndykiem razem sprzedają całość mieszkania za ułamek ceny ludziom uberkasty a otrzymane pieniądze w większości wypłacane są jako wynagrodzenia, zaliczki, koszty szacowania, koszty postępowania, pokrycie wydatków, prowizje, odsetki itp

Przed powyższym procederem bardzo trudno się obronić. Moja rada to zbierać dowody i od każdej potencjalnie korupcyjnej decyzji składać zaskarżenia, zażalenia, apelacje i kasacje. Im wyższa instancja, tym więcej uczciwych sędziów spoza układu. W drugim etapie trzeba składać skargi do różnych instytucji kontrolnych. Na koniec pozostaje pójść z tym wszystkim do dziennikarzy. Jeżeli nic nie zadziała i nikt nam nie pomoże to pozostaje już tylko udać się w ostatnią podróż na tamten sprawiedliwszy świat.

Dalsza część tego artykułu: Syndyk Marcin Krzemiński cz. 2 – łamanie prawa wierzyciela na każdym kroku, czyli historia konkretnej upadłości Opisuję tam szczegółowo czynności i kombinacje stosowane przez syndyka Marcina Krzemińskiego w konkretnym postępowaniu upadłościowym mojej byłej żony. Warto przeczytać żeby wiedzieć czego się należy spodziewać i jak się bronić.

Przeczytaj również: